KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328102

nr 1532 8102

Jonas Lundquist, Landskap, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 49x66 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:15:55